دکتر آناهیتا شاهین گوهر

متخصص پوست و مو


ارتباط با دکتر شاهین گهر

تخفیف ویژه کاشت مو

کلینیک دکتر شاهین گهر

آدرس مطب

تزریق چربی

لیپوترانسفر (تزریق چربی):
تزریق چربی یکی از روش هایی است که جهت پرکردن خطوط چهره،فرورفتگی های ناشی از اسکارها یا لاغری صورت و...استفاده میشود.تزریق چربی به خصوص جهت پرکردن خطوط کناردهان (خطوط خنده)،گونه گذاری،حجم دهی به لبها،پرکردن مناطق فرورفته صورت در افراد لاغر یا مبتلا به بیماری های خاص،پرکردن گودی زیرچشمها،پرکردن اسکارهای فرورفته ناشی از آکنه(جوش)،سالک و... وجهت کاهش چروک در پشت دست ها،جوانسازی دست ها ومحو کردن عروق واضح پشت دست ها استفاده می شود.

این روش به دلیل ایمنی بالا واستفاده از چربی خود فرد ودر نتیجه عدم ایجاد آلرژی،همچنین فراوانی نسبتا زیاد بافت چربی در اکثر افراد و نیز احتمال اصلاح دائمی نقایص طرفداران زیادی دارد و در بسیاری از موارد بر فیلرها(ژل ها)ترجیح داده می شود،اگر مقدار کمتر چربی در دفعات متعدد تزریق شود ماندگاری آن در محل نسبت به تزریق مقدار زیاد چربی از یک مرحله بیشتر خواهد بود.

نحوه انجام عمل:
چربی را ازهرقسمت بدن که توده چربی زیاد باشد می توانیم برداریم ولی بهترین جاها چربی شکم،داخل زانو و قسمت بالا وخارج باسن است.بیمار به مدت 1 روزقبل از عمل باید داروهایی مثل:آسپرین،بروفن،ویتامینEو...که مانع لخته شدن خون می شوند و در نتیجه شانس خونریزی موقع عمل را زیاد می کنند مصرف نکند.

بی حسی را در محلی که می خواهیم چربی را از آن برداریم (محل دهنده) و محلی که میخواهیم چربی را به آن تزریق کنیم (محل گیرنده) تزریق می کنیم،سپس با وسایل مخصوص به نام کانولا چربی را از محل دهنده کشیده وپس از شستشو و تمیز کردن آن از خون وآلودگی ها،چربی خالص به محل گیرنده تزریق می شود.

اگر چربی برداشته شده زیاد باشد می توان آن را فریز کرد که تا 12-18 ماه بعد می توان مجددا برای فرد تزریق نمود. پس از عمل در محل دهنده پانسمان استریل و کمپرس سرد گذاشته می شود،در محل گیرنده هم کمپرس سرد گذاشته می شود وبیمار برای چند روز باید آنتی بیوتیک و مسکن مصرف کند.


آدرس مطب : اصفهان،خانه اصفهان،میدان گلها،مقابل 5 طبقه،ساختمان پارس طبقه اول
تلفن : 34416545 - 031
چرا گاهی اثر بوتاکس زود ابیوگرافیبیوگرافیچرا بعد از بوتاکس افتادگبا ترکهای پوستی چه کنیمصفحه اصلیهیرسوتیسم یا موی زائد در با غبغب بزرگمان چه کنیم ؟سوالات پزشکیژل دایمی بهتره یا ژل های جوانسازی پوست اطراف چشمپیامهای کاربرانکهیر پوستی به چه علت رخ مجوانسازی دست با تزریق فیسایتهای دیگرکاشت مو بدون برش جراحیخدمات قابل ارائه در مطبگلوتاتیون، روشن کننده پودانستنیهای کاشت ابروپیلینگ های شیمیایی پوستدانستنیهای زگیل تناسلی وپروفایلو تکنیک نوین لیفتدرماتیت آتوپیک،اکزمای شآنچه باید درباره واکسن زروشن کردن پوست با مونو بنPRP در پزشکی زیباییآیا برنزه کردن پوست با سوراهنمای ثبت سوالات پزشکیلک و تیرگی پشت،( ماکولار آیا تاتو ایمن است؟سفیدشدن موها،علل و درمانلبیاپلاستی در چه افرادی آدرس مطبسالک پوستی یا لشمانیوزمزوبوتاکس و کاربردهای آناندولیفت تازه ترین روش لسرطان های پوست ، شناسایی چی باعث میشه جوش ایجاد یااستریا یا ترک پوستیعلل و درمان تیرگی زیر بغلنخ های لیفت چگونه عمل می بهداشت آرایشمقالات