دکتر آناهیتا شاهین گوهر

متخصص پوست و مو


ارتباط با دکتر شاهین گهر

تخفیف ویژه کاشت مو

کلینیک دکتر شاهین گهر

آدرس مطب

تزریق چربی

لیپوترانسفر (تزریق چربی):
تزریق چربی یکی از روش هایی است که جهت پرکردن خطوط چهره،فرورفتگی های ناشی از اسکارها یا لاغری صورت و...استفاده میشود.تزریق چربی به خصوص جهت پرکردن خطوط کناردهان (خطوط خنده)،گونه گذاری،حجم دهی به لبها،پرکردن مناطق فرورفته صورت در افراد لاغر یا مبتلا به بیماری های خاص،پرکردن گودی زیرچشمها،پرکردن اسکارهای فرورفته ناشی از آکنه(جوش)،سالک و... وجهت کاهش چروک در پشت دست ها،جوانسازی دست ها ومحو کردن عروق واضح پشت دست ها استفاده می شود.

این روش به دلیل ایمنی بالا واستفاده از چربی خود فرد ودر نتیجه عدم ایجاد آلرژی،همچنین فراوانی نسبتا زیاد بافت چربی در اکثر افراد و نیز احتمال اصلاح دائمی نقایص طرفداران زیادی دارد و در بسیاری از موارد بر فیلرها(ژل ها)ترجیح داده می شود،اگر مقدار کمتر چربی در دفعات متعدد تزریق شود ماندگاری آن در محل نسبت به تزریق مقدار زیاد چربی از یک مرحله بیشتر خواهد بود.

نحوه انجام عمل:
چربی را ازهرقسمت بدن که توده چربی زیاد باشد می توانیم برداریم ولی بهترین جاها چربی شکم،داخل زانو و قسمت بالا وخارج باسن است.بیمار به مدت 1 روزقبل از عمل باید داروهایی مثل:آسپرین،بروفن،ویتامینEو...که مانع لخته شدن خون می شوند و در نتیجه شانس خونریزی موقع عمل را زیاد می کنند مصرف نکند.

بی حسی را در محلی که می خواهیم چربی را از آن برداریم (محل دهنده) و محلی که میخواهیم چربی را به آن تزریق کنیم (محل گیرنده) تزریق می کنیم،سپس با وسایل مخصوص به نام کانولا چربی را از محل دهنده کشیده وپس از شستشو و تمیز کردن آن از خون وآلودگی ها،چربی خالص به محل گیرنده تزریق می شود.

اگر چربی برداشته شده زیاد باشد می توان آن را فریز کرد که تا 12-18 ماه بعد می توان مجددا برای فرد تزریق نمود. پس از عمل در محل دهنده پانسمان استریل و کمپرس سرد گذاشته می شود،در محل گیرنده هم کمپرس سرد گذاشته می شود وبیمار برای چند روز باید آنتی بیوتیک و مسکن مصرف کند.


آدرس مطب : اصفهان ، خانه اصفهان ، خیابان سپاه ، نبش کوچه سپاه ، مجتمع پارمیدا 8 ، طبقه اول
تلفن : 34416545 - 031
ژل دایمی بهتره یا ژل های با غبغب بزرگمان چه کنیم ؟سوالات پزشکیکهیر پوستی به چه علت رخ مجوانسازی پوست اطراف چشمپیامهای کاربرانکاشت مو بدون برش جراحیجوانسازی دست با تزریق فیسایتهای دیگرگلوتاتیون، روشن کننده پوخدمات قابل ارائه در مطبپیلینگ های شیمیایی پوستدانستنیهای کاشت ابروپروفایلو تکنیک نوین لیفتدانستنیهای زگیل تناسلی وآنچه باید درباره واکسن زدرماتیت آتوپیک،اکزمای شPRP در پزشکی زیباییآیا برنزه کردن پوست با سوروشن کردن پوست با مونو بنلک و تیرگی پشت،( ماکولار آیا تاتو ایمن است؟راهنمای ثبت سوالات پزشکیلبیاپلاستی در چه افرادی آدرس مطبسفیدشدن موها،علل و درمانمزوبوتاکس و کاربردهای آناندولیفت تازه ترین روش لسالک پوستی یا لشمانیوزچی باعث میشه جوش ایجاد یااستریا یا ترک پوستیسرطان های پوست ، شناسایی نخ های لیفت چگونه عمل می بهداشت آرایشعلل و درمان تیرگی زیر بغلچرا گاهی اثر بوتاکس زود ابیوگرافیمقالاتچرا بعد از بوتاکس افتادگبا تیرگی های کشاله ران و بیوگرافیهیرسوتیسم یا موی زائد در با ترکهای پوستی چه کنیمصفحه اصلی